Swaefkenstraat 65 · Deventer
Omschrijving
Swaefkenstraat 65 Deventer
Deze karakteristieke tussenwoning uit 1940 ligt in het gezellige en groene Rollecatekwartier in Deventer. De middelste van vijf woningen en de enige met een sfeervol zadeldak. Een blikvanger in de straat.
Er is altijd goed voor deze woning gezorgd, maar inmiddels is het tijd voor een eigentijdse modernisering. Maar juist daarin schuilt de charme. Achter de huidige afwerking gaan nog prachtige authentieke details schuil, zoals originele paneeldeuren, fraaie oude wandtegeltjes in de hal en langs de trap en natuurlijk de robuuste eiken voordeur met glas en robuust smeedwerk.
Binnenkomst is via een ruime hal met toegang tot het toilet, de kelder, de keuken en de woonkamer. De woonkamer heeft nog altijd de sfeer van vroeger, met de ensuite-opzet nog zichtbaar en een karakteristieke erker aan de voorzijde. Aan de achterkant zorgt de brede schuifdeur voor een zee aan licht en een fraai uitzicht op de diepe achtertuin.
En die tuin… die is echt een cadeautje. Meer dan 13 meter diep, bijna 6 meter breed en gelegen op het zonnige zuidwesten. Nu nog een beetje wild en avontuurlijk, maar straks misschien wel dé plek voor lange zomeravonden, een groot terras, spelende kinderen of zelfs een zwembadje.
Ook de keuken heeft nog die nostalgische charme van vroeger, met een originele servieskast. Tegelijkertijd is dit juist de perfecte plek om helemaal opnieuw te dromen. Denk aan een open verbinding met de woonkamer, een groot kookeiland waar vrienden aanschuiven in combinatie met die brede schuifpui die zorgt voor een prachtige verbinding met de achtertuin.
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een eenvoudige doucheruimte. De extra brede slaapkamer aan de voorzijde was vroeger opgesplitst in twee kamers. De originele deuren zijn zelfs nog aanwezig. De slaapkamer achter is een toiletruimte in gebouwd. We kunnen ons voorstellen dat dit een mooie kans bied om hier een badkamer te realiseren. Aan de achterzijde hebben de twee slaapkamers toegang tot het balkon.
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier vind je een verrassend ruime vierde slaapkamer met dakkapel, wastafel en zichtbare kapconstructie. Daarnaast is er volop bergruimte onder het karakteristieke zadeldak. Ooit de klusplek van vader des huizes.
Het Rollecatekwartier staat bekend om zijn brede lanen, volwassen bomen en sfeervolle jaren ’30-architectuur. Een rustige, geliefde wijk op korte afstand van de binnenstad, openbaar vervoer en winkelcentrum Keizerslanden.
Deze woning heeft een eigen internetpagina waarop alle relevante informatie te vinden is. Als je de brochure downloadt, kom je automatisch op deze pagina. Als je toegang wilt krijgen tot de afgeschermde documentatie, kan je een verzoek voor het wachtwoord indienen via ons kantoor.
Kenmerken
Overdracht
| Status | Verkocht |
| Vraagprijs | €435.000,- K.K. |
Bouwvorm
| Soort object | Woonhuis |
| Soort woning | EENGEZINSWONING |
| Type woning | Tussenwoning |
| Bouwjaar | 1940 |
| Bouwvorm | Bestaande bouw |
| Ligging | Aan rustige weg, In woonwijk |
Indeling
| Woon oppervlakte | 119 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Inhoud | 456 m³ |
| Aantal kamers | 5 |
| Aantal slaapkamers | 4 |
| Aantal woonlagen | 4 |
Energie
| Energieklasse | F |
| Energie einddatum | 07/05/2036 |
| Verwarming | Gaskachels |
| Warm water | Geiser huur |
| Isolatie | Vloerisolatie, Dubbel glas |
Buitenruimte
| Tuin | Achtertuin, Voortuin |
| Hoofdtuin | Achtertuin |
| Ligging hoofdtuin | Zuidwest |
Bergruimte
| Schuur/ berging | Vrijstaand hout |
| Voorzieningen | Voorzien van elektra |
Parkeergelegenheid
| Garage | Geen Garage |
| Parkeerfaciliteiten | Openbaar parkeren |
Dak
| Garage | Samengesteld dak |
Overig
| Permanente bewoning | Ja |
| Onderhoud binnen | Redelijk |
| Onderhoud buiten | Goed |
| Huidig gebruik | Woonruimte |
| Huidig bestemming | Woonruimte |
Locatie
Swaefkenstraat 65 DeventerVideo
Brochure
Download brochureMeer informatie
Bel of mail direct met Irma
Een aantal kenmerken op een rij